Rejestracja Logowanie
  • 0 801 567 000Infolinia
  • 426 303 482Wsparcie techniczne

O Produkcie

Ergonet Backup Online to rozwiązanie, które umożliwia wykonywanie kopii bezpieczeństwa z zachowaniem wszystkich funkcjonalności tradycyjnej kopii danych, z dodatkiem przechowywania danych na serwerze.

Pewny i bezpieczny backup w chmurze

Ergonet Backup Online wykorzystuje 448-bitowe szyfrowanie za pomocą algorytmu Blowfish ( jedna z najsolidniejszych dostępnych metod szyfrowania), co zapewnia pełne bezpieczeństwo danych. Pliki są szyfrowane jeszcze przed opuszczeniem komputera, a następnie przekazywane do naszych serwerów Ergonet przy użyciu 128-bitowego protokołu Advanced Encryption Standard (AES). Rozwiązanie Ergonet Backup Online łączy w sobie łatwość obsługi z zaawansowaną funkcjonalnością, a dzięki inteligentnym metodom przechowywania danych (technologia deduplikacji) pozwala znacznie zredukować koszty backupu w firmie.

Ergonet Backup


Możliwość wykonywania kopii na dwa sposoby !
Online

Przez przeglądarkę internetową logując się w dowolnym miejscu na świecie na swoje konto w panelu administracyjnym usługi. Dostęp przez przeglądarkę jest szczególnie przydatny w sytuacji, kiedy np. użytkownik posiada komputer w domu i chce mieć dostęp do tych samych plików zarówno w domu jak i w pracy, bez potrzeby ich przesyłania lub fizycznego przenoszenia na nośniku.

Offline

Za pomocą aplikacji zainstalowanej na komputerze (pobrane pliki są natychmiast dostępne na urządzeniu, nawet w trybie offline)

Jak rozpocząć wykonywanie kopii danych?
01.

Zalogować się na stronę panelu administracyjnego usługi i pobrać aplikację na dysk komputera, którego dane chcemy zabezpieczyć

02.

Po zainstalowaniu programu wystarczy wybrać pliki/foldery do backupu i dane zaczynają być kopiowane

Właściwości Produktu

Backup ciągły lub zaplanowany

Ergonet Backup Online oferuje dwa sposoby wykonywania kopii bezpieczeństwa: kopia ciągła – dane są automatycznie zapisywane tuż po dokonaniu zmiany w dokumencie oraz kopia zaplanowana – dane kopiowane są wg. harmonogramu ustalonego przez użytkownika – backup może być wykonywany codziennie lub tygodniowo o ustalonej porze dnia. Wysoka jakość systemu pozwala wykonywać backup danych nawet co minutę, dzięki czemu użytkownik jest w stanie odtworzyć praktycznie każdy utracony bit informacji.

Czytaj więcej
Kopia przyrostowa

Kopiowane są tylko te pliki, które zostały zmodyfikowane lub utworzone od czasu poprzedniego wykonania kopii. Po dokonaniu zmiany/modyfikacji pierwotnej wersji pliku, na serwer przekazywane są tylko zmienione fragmenty. Zwiększa to znacznie sam proces tworzenia kopii, a także pozwala na optymalne wykorzystanie powierzchni dyskowej.

Czytaj więcej
Kompresja plików

Automatycznie zmniejsza rozmiar plików przed utworzeniem kopii bezpieczeństwa w celu przyspieszenia tej operacji i zaoszczędzenia miejsca na dysku.

Czytaj więcej
Deduplikacja danych

Technologia polegająca na eliminacji zbędnych danych z pamięci masowej dzięki zapisywaniu jednej kopii danych i jej aktualizacji w przyszłości (dzięki analizowaniu każdego pliku i przesyłaniu oraz archiwizowaniu tylko nowych sekwencji bitów).

Czytaj więcej
Spójność danych

Każdorazowo po wykonaniu kopii, program sprawdza spójność pliku, dzięki czemu użytkownik ma gwarancję odzyskania zawsze poprawnych danych.

Czytaj więcej
Możliwość tworzenia kopii zapasowych na otwartych plikach

Ochrona plików, które są aktualnie używane przez użytkownika.

Czytaj więcej
Dowiedz się więcej o naszym produkcie !

Napisz do nas aby dowiedzieć się wszystkiego o naszych usługach

Centrum danych w Polsce