Ergonet.pl maszyny wirtualne na VMware

Rozszerz zasoby o maszyny wirtualne w Ergonet.pl: obniż koszty IT, zwiększ bezpieczeństwo firmy i danych. Z Chmurą Ergonet bez nakładów inwestycyjnych!
Napisz do nas!

Chmura Ergonet:
 • - chmura zarządzana (prywatna) - specjalistyczny sprzęt, licencje oprogramowania, wsparcie techniczne oraz zarządzanie środowiskiem zapewnia Ergonet.

  Zaawansowane backupy oraz gwarancja działania i dostępności nawet po wypadkach losowych lub atakach sieciowych.
  NOWOŚĆ! Chmura Ergonet z VMware vCloud Director 9.7 oraz VMware Availability 3.0!

 • - chmura hybrydowa - zasoby Firmy łączymy tunelem ze środowiskiem w Ergonet.pl
  NOWOŚĆ! Dla Użytkowników licencji VMware: bezpieczna i szybka integracja z chmurą Ergonet (z NSX) vCloud Director Extender!
 • Chmura Ergonet w całości zlokalizowana na terenie Polski
  Swoboda w rozszerzaniu Chmury Ergonet o Azure Microsoft lub AWS.


  Co wyróżnia Chmurę Ergonet.pl?


  Najnowocześniejsze i najbezpieczniejszej maszyny wirtualnej w oparciu o VMware
  Ceny obejmują podstawowe wsparcie techniczne.
  Ergonet jest jedną z 5 firm, które jako pierwsze na świecie uzyskały prestiżowy status VMware vCloud Certified. Więcej...
  Nasze SLA wynosi 99,95%. Napisz do nas!

  maszyny wirtualne w Ergonet.pl!

  Klienci Chmury Ergonet korzystają z naszych rozwiązań, bo:

  tworzą rozwiązania informatyczne. Potrzebują elastycznego środowiska pracy: stabilnego i pewnego dla developerów oraz odpornego na skokowe zmiany obciążeń w czasie testów.
  Korzystają z dedykowanych aplikacji: programów księgowych, baz danych, aplikacji produkcyjnych. Potrzebują najnowszej infrastruktury bez inwestycji.
  Rozszerzają analizy biznesowe swoich firm, by produkować lepiej, sprzedawać skuteczniej i zarabiać więcej.
  Chcą gwarancji, że dane biznesowe oraz aplikacje firmy są zawsze dostępne, nawet po cyberataku, kradzieży, powodzi lub pożarze

Właściwości Produktu

Kompatybilność

Aplikacje, z których korzystają Twoi pracownicy będą sprawnie i wydajnie działały w Chmurze Ergonet – bez potrzeby ich dostosowania lub modyfikacji kodu.

Czytaj więcej
Dostępność

Kopiowane są tylko te pliki, które zostały zmodyfikowane lub utworzone od czasu wykonania poprzedniej kopii. Po dokonaniu zmiany/modyfikacji pierwotnej wersji pliku, na serwer przekazywane są tylko zmienione fragmenty. Zwiększa to znacznie sam proces tworzenia kopii, a także pozwala na optymalne wykorzystanie powierzchni dyskowej.

Czytaj więcej
Łatwość wdrożenia

Wdrożenie aplikacji za pośrednictwem Chmury Ergonet jest znacznie prostsze od budowy własnej serwerowni i samodzielnej instalacji oprogramowania. Decydując się na usługę Chmura Ergonet, użytkownik niemal automatycznie otrzymuje dostęp do gotowych rozwiązań, a czynności związane z konfiguracją systemu zostają ograniczone do niezbędnego minimum. Prostota takiego rozwiązania i relatywnie niski koszt wdrożenia sprawiają, że na Chmurę Ergonet, w przeciwieństwie do rozwiązań on-premise, może sobie pozwolić każda firma.

Czytaj więcej
Dowiedz się więcej o naszym produkcie !

Napisz do nas aby dowiedzieć się wszystkiego o naszych usługach

Zapytaj o ofertę Zapytaj o 14-dniowy test
 
VMware Hybrid Cloud

Masz pytania ?