Zapraszamy do współpracy. Nasze usługi mogą być dodatkowym źródłem przychodów dla każdej dynamicznej firmy IT. Umożliwią Ci poszerzenie zakresu świadczonych usług bez angażowania środków we własną infrastrukturę, certyfikacje czy oprogramowanie. Twoi Klienci zyskają natychmiastowy dostęp do najbardziej zaawansowanych rozwiązań IT i bezpieczeństwa. To szczególnie ważne dziś, w erze nasilających się zagrożeń.

Pomagamy przygotować indywidualne oferty dla Twoich klientów.

Naszym wyróżnikiem jest najwyższa jakość obsługi. Mamy bzika na punkcie wsparcia! Dzięki doświadczonemu zespołowi inżynierów (certyfikują się i kształcą on'n'on) oraz wybranym rozwiązaniom IT gwarantujemy dostępność powierzonych danych. Przywracamy aplikacje i bazy w mniej niż 15 minut nawet po cyberataku.

Zapewniamy wsparcie w czasie migracji. Dzięki ścisłej współpracy zapewniamy ciągłość pracy przedsiębiorstw.
Działamy w tle. Naszą dewizą jest "nie widać ich, a zmiany wchodzą gładko". Lubimy, gdy użytkownik końcowy mówi: "to działa lepiej!"

Jesteśmy elastyczni we współpracy:
* udostępniamy panel, który umożliwia samodzielne zarządzanie usługami Ergonet.pl
lub * zarządzamy nimi na życzenie.
Oferujemy również usługi zdalnej ręki.

Partnerzy pobierają prowizję za sprzedane wdrożenia i usługi.

Mamy 3 poziomy programu partnerskiego

01
Program Agent Partner

Dotyczy firm, które polecą nas klientowi końcowemu, ale nie będą go obsługiwać w ramach zaoferowanych naszych usług. Ergonet.pl zajmuje się wszystkimi sprawami organizacyjno-technicznymi i wystawia w takim przypadku faktury za usługi bezpośrednio klientowi. Partner co miesiąc otrzymuje prowizję za polecenie klienta.

02
Program Partner Reseller

Dotyczy firm, które zaproponują klientowi nasze usługi, ale same będą zajmowały się obsługą techniczną. W tym przypadku również my wystawiamy fakturę klientowi końcowemu, a Partner pobiera prowizję za polecenie i obsługę.

03
Program Partner Reseller "White Label"

Dotyczy firm informatycznych, które same bezpośrednio oferują nasze usługi klientowi końcowemu. Same również wystawiają dokumenty rozliczeniowe, ustalają ceny oraz zajmują się wsparciem technicznym. Panel zarządzania naszym usługami posiada logo partnera. Co miesiąc partnerzy pobierają prowizję za wszystkie aktywne usługi na naszych serwerach.

Masz pytania ?